Senioralni. Poznań 2016

Już 11 października o godzinie 16:00 zapraszamy Seniorów do wzięcia udziały w bezpłatnej wycieczce z przewodnikiem po Śródmieściu: Kto pierwszy, ten lepszy. Wycieczka po torze przeszkód.

To ostatnia szansa w tym sezonie! Spotkanie rozpocznie się przy pomniku Ułana na skrzyżowaniu ulic Ludgardy i Paderewskiego. Wstęp wolny.

Kto pierwszy ten lepszy! Wycieczka po torze przeszkód.

Było kiedyś miasto, w którym mieszkańcy żyli razem lecz zupełnie osobno. Podzielili się na dwie grupy, które miały różne światopoglądy, inne cele, mówiły różnymi językami. Jedna z grup sprawowała władzę, druga nie chciała przyjąć dyktowanych warunków. Obie grupy były pełne determinacji i stanęły do pojedynku.

Rozpoczął się wyścig, który trwał niezwykle długo. Po drodze mnożyły się przeszkody, pułapki, ograniczenia, które trzeba było kreatywnie ominąć. Kto wygra tę zaciętą rywalizację? Na to pytanie odpowiedzą świadkowie tamtych wydarzeń rozproszeni w przestrzeni poznańskiego śródmieścia.

P.S. Znasz historię Dawida i Goliata? Pamiętaj, że drogą do zwycięstwa nie zawsze jest siła, lecz przede wszystkim dobry pomysł.

Informacje praktyczne:

Liczba uczestników: 50 osób; czas trwania: 100 min. Wycieczka rozpoczyna się przy pomniku Ułana na skrzyżowaniu ulic Ludgardy i Padarewskiego. Wstęp wolny.

Więcej informacji o wycieczkach bezpłatnych: http://trakt.poznan.pl/pl/strona-startowa/oferta/wycieczki-bezplatne-sezonowe/

Przez cały rok można rezerwować wycieczki płatne: http://trakt.poznan.pl/pl/strona-startowa/oferta/wycieczki-platne-na-zamowienie/

Oraz edukacyjne: http://trakt.poznan.pl/pl/strona-startowa/oferta/zajecia-edukacyjne-platne-na-zamowienie/

wycieczka_srodmiescie

Fot. Łukasz Gdak
Brama Poznania z lotu ptaka
×